Szkolenia i kursy językowe dla firm

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, nasze biuro postanowiło rozszerzyć swoją dotychczasową działalność tłumaczeniową o usługi lingwistyczne w zakresie kursów językowych z dojazdem do klienta.

 

 • Oferujemy organizację kursów i szkoleń językowych dopasowaną indywidualnie do Państwa potrzeb

 • Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, wykształconych i wyspecjalizowanych lektorów z podziałem na branże, dzięki czemu macie Państwo gwarancję profesjonalnego nauczania

 • Dbamy o wysoką jakość, mamy wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001

 

 

 

Szkolenia językowe w firmie:

 

 

Proponujemy zajęcia z języka obcego na wybranym poziomie zaawansowania prowadzone indywidualnie lub grupowo jak również kurs języka polskiego dla obcokrajowców.

 

Mają Państwo możliwość wyboru osoby prowadzącej zajęcia. Mogą to być polscy lektorzy lub native speakerzy doskonale przygotowani do nauczania języka obcego.

 

Dostosujemy program nauczania do Państwa indywidualnych potrzeb uwzględniając zarówno tematykę jak i preferencje co do sposobu prowadzenia zajęć.

 

 

 

Programy językowe:

 

 

 • Kurs języka ogólnego – program przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą płynnie porozumiewać się w języku obcym.

 • Kurs języka biznesowego „Business English” – program przeznaczony dla osób, pracowników, którzy potrzebują zdobyć umiejętności językowe do efektywnego komunikowania się w środowisku korporacyjnym jak również w kontaktach z klientami obcojęzycznymi. Oferujemy kursy dla pracowników niższego szczebla oraz dla kadry kierowniczej.

 • Kurs języka specjalistycznego – program przeznaczony dla poszczególnych branż. Oferujemy kursy bogate w słownictwo branżowe oraz zagadnienia z poszczególnych dziedzin, uzależnione również od grupy zawodowej. Zapewniamy typy szkoleń dostosowane do potrzeb konkretnej firmy, a w tym; kurs języka biznesowego, prawniczego, medycznego, lotniczego, polskiego dla obcokrajowców

 

 

 

Lektorzy:

 

 

Zapewniamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę nauczycieli języków obcych. Współpracujemy jedynie z absolwentami studiów filologicznych mających doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych.

 

Podczas selekcji lektorów zwracamy uwagę na praktyczną znajomość języka obcego popartą odpowiednim wykształceniem oraz bogatym doświadczeniem.

 

 

Przed rozpoczęciem kursu:

 

 • analizujemy potrzeby językowe firmy

 • przeprowadzamy test kwalifikacyjny

 • dokonujemy podziału na odpowiednie grupy

 • ustalamy odpowiedni tok i częstotliwość zajęć

 • opracowujemy indywidualny program nauczania.

 • przedstawiamy klientom profil lektora dedykowanego

 

Po zakończeniu kursu przedstawiamy miesięczne zestawienie obecności na zajęciach, zaświadczenie o odbytym szkoleniu, końcowy raport postępów Słuchaczy.

 

 

Cennik:

 

Ceny kursów językowych uzależnione są od częstotliwości zajęć oraz osoby prowadzącej (native speaker czy polski lektor).

 

Mają Państwo możliwość wyboru modułu kursu czyli częstotliwość odbywania się zajęć.

 

Poniżej prezentujemy przykładowy cennik , który obejmuje zajęcia grupy ( max 6 osób w grupie) z języka angielskiego ogólnego lub biznesowego uwzględniający przyjazd lektora do Państwa firmy w wybrane dni i godziny oraz wszelkie dodatkowe materiały oprócz podręcznika.

 

grupa językowa

60 minut 1-2 x w tygodniu

90 minut 1-2 x w tygodniu

polski lektor

100 zł

120 zł

native speaker

130 zł

150 zł