Europejskie Centrum Tłumaczeń w Warszawie

Powstanie naszego biura w Warszawie jest odpowiedzią na nieustannie rosnące potrzeby rynku z zakresu niezwykle szybkich oraz profesjonalnych usług translatorskich.

 

Naszą specjalnością są tłumaczenia z – i na wszystkie języki europejskie, takie jak angielski, francuski, rosyjski, niemiecki, portugalski, włoski, hiszpański, jak również te, spoza Europy. Wykonywane przez nas tłumaczenia odznaczają sięprecyzją, wierności oryginałowi, dbałością o formę, a także adekwatnością słownictwa.

 

Naszym Klientom oferujemy:

 

  • Tłumaczenia ustne – zarówno konsekutywne jak również symultaniczne (świadcząc tą usługę zapewniamy dodatkowo sprzęt, transport oraz obsługę techniczną)
  • Tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe
  • Weryfikacje i korekty językowe
  • Kursy językowe dla firm

Gwarantujemy jakość

 

Aby zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych przez nas usług wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością, odpowiadający normie PN-EN ISO 9001:2008. Każde wykonywane przez nas tłumaczenie jest traktowane w sposób indywidualny. Każdy dokument wnikliwe analizujemy i kierujemy do tłumacza, będącego specjalistą w danej branży.

Dużą uwagę przykładamy do odpowiedniego doboru tłumaczy w zależności od zakresu tematycznego oraz słownictwa pojawiającego się w dokumencie. Dzięki praktyce zawodowej w takich dziedzinach jak informatyka, ekonomia, polityka, prawo, literatura, medycyna, farmacja bankowość itd. daje im wiedzę niezbędną do precyzyjnego i adekwatnego przekładu.

Chcąc zapewnić Państwu najwyższy poziom obsługi i pełną satysfakcję z wykonywanych zleceń zatrudniamy także korektorów oraz edytorów tekstu, jak również osoby zajmujące się kontaktem z Klientami.

 

Zapewniamy sprawną obsługę

 

Aby usprawnić obsługę Klientów, a także zapewniać bezpieczeństwo przepływu informacji, nasza praca bazuje na zaawansowanym oprogramowaniu RDC, które pozwala na ewidencję przyjętych zleceń i ułatwia wyszukiwanie niezbędnych dokumentów.

 

System ten wyposażony jest dodatkowo w nowoczesne zabezpieczenia i możliwość szyfrowania transmisji danych, stąd nasi klienci mogą mieć pewność, że powierzane nam materiały do tłumaczenia są bezpieczne.