Tłumacz przysięgły języka angielskiego

tłumaczenia języka angielskiego

Jedną ze specjalności naszego biura są tłumaczenia przysięgłe wykonywane z języka polskiego na język angielski oraz z języka angielskiego na język polski. Posiadamy bogate – ponad 10 letnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu zleceń, dzięki czemu możemy Państwu zapewnić najlepsze przekłady w Warszawie. Oferowane przez nas tłumaczenia przysięgłe odznaczają się wysokim profesjonalizmem, rzetelnością, dokładnością, jak również poprawnością pod kątem stylistycznym i merytorycznym.

 

Siłą, a jednocześnie największym atutem naszego biura jest tłumacz przysięgły języka angielskiego. Jest to osoba wysoce wykwalifikowana, doświadczona i posiadające specjalne prawa do wykonywania zawodu nadane przez Ministerstwo Sprawiedliwości RP. Nasz tłumacz może wykonać dla Państwa tłumaczenia przysięgłe wszelkich dokumentów: aktów stanu cywilnego, dokumentów samochodowych, dyplomów, suplementów do dyplomów, świadectw szkolnych, świadectw pracy, dokumentów bankowych, umów, dokumentów skarbowych, itp.

 

Tłumaczenia pisemne języka angielskiego

Jednym z najważniejszych filarów naszej oferty są tłumaczenia pisemne z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski. Aby zapewnić Państwu przekłady wyróżniające się doskonałą jakością pod kątem stylistycznym, językowym i merytorycznym, nasze tłumaczenia konsultujemy ze specjalistami z danej branży. Wykonujemy tłumaczenia pisemne wszystkich tekstów. Możemy przetłumaczyć różnego rodzaju umowy, publikacje naukowe, instrukcje, specyfikacje techniczne oraz dokumenty prawne. Możemy wykonać tłumaczenia pisemne stron www, dokumentów medycznych, technicznych i bankowych. Tłumaczymy także CV, prezentacje i oferty handlowe.

 

Tłumaczenia ustne języka angielskiego

Nasi Klienci bardzo często potrzebują profesjonalnie wykonanych tłumaczeń ustnych. Dlatego też nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie. Oferujemy wysokiej klasy tłumaczenia ustne z języka angielskiego na język polski i odwrotnie. Wykonujemy tłumaczenia ustne podczas spotkań biznesowych i oficjalnych uroczystości. W zależności od Państwa potrzeb, proponujemy również współpracę podczas podpisywania aktów notarialnych, konferencji, szkoleń, rozpraw sądowych, seminariów, targów i w różnych innych sytuacjach, w których niezbędna jest bezpośrednia obecność tłumacza. Nasza oferta to najlepsze rozwiązanie dla Klientów wymagających, którzy cenią sobie doskonałą jakość, rzetelność i profesjonalizm.