Tłumacz przysięgły języka francuskiego

tłumaczenia języka francuskiego

Oferujemy Państwu tłumaczenia przysięgłe z języka francuskiego na język polski i odwrotnie. Dzięki temu, że posiadamy niezwykle bogate, bo ponad 10 letnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń, jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. To co nas wyróżnia, to profesjonalizm, dokładność, dbałość o poprawność językową, stylistyczną i merytoryczną oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

 

W myśl etyki zawodowej i przepisów prawa – tego typu tłumaczenia może wykonywać jedynie tłumacz przysięgły posiadający specjalne prawa do wykonywania zawodu nadane przez Ministerstwo Sprawiedliwości RP. Współpracujący z nami tłumacz przysięgły języka francuskiego to osoba posiadająca wysokie kwalifikacje i doświadczenie. To także osoba odznaczająca się dużym profesjonalizmem, sumiennością i kulturą osobistą. Nasz tłumacz może dla Państwa wykonać tłumaczenia przysięgłe różnego rodzaju dokumentów. Tłumaczymy m.in. akty stanu cywilnego, dyplomy, świadectwa szkoły i pracy, a także dokumenty bankowe i skarbowe. Nasz tłumacz przysięgły języka francuskiego może wykonać dla Państwa tłumaczenia poświadczone, jak również poświadczyć tłumaczenie wykonane przez inne osoby.

 

Tłumaczenie z francuskiego na polski

 

Ważną część naszej oferty zajmują ustne i pisemne tłumaczenia z francuskiego na polski i z polskiego na francuski. Jesteśmy w stanie przetłumaczyć dla Państwa każdy tekst. Tłumaczymy m.in. publikacje naukowe, książki, artykuły z czasopism, strony www oraz różnego rodzaju dokumenty o charakterze prawnym, bankowym, medycznym, itp. Wykonujemy tłumaczenia ustne podczas kongresów, konferencji i spotkań biznesowych. W zależności od Państwa potrzeb, proponujemy także współpracę podczas podpisywania aktów notarialnych, rozpraw sądowych, targów i wszystkich innych sytuacji, w których niezbędna jest obecność tłumacza.

 

Tłumaczenie z francuskiego na polski i z polskiego na francuski wykonujemy zgodnie z zasadami rekomendowanymi przez organizacje zawodowe. Dokładamy przy tym wszelkich starań, aby nasi Klienci otrzymywali tłumaczenie najwyższej jakości za rozsądną cenę. Nasze przekłady odznaczają się doskonałą jakością stylistyczną, językową i merytoryczną. Każde tłumaczenie z francuskiego na polski wykonywane jest przez specjalistę z danej branży. Zanim tłumaczenie trafi w Państwa ręce, poddajemy je dokładnej weryfikacji. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymujecie Państwo produkt wysokiej jakości – sprawdzony i poprawny pod każdym względem.