Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

tłumaczenia języka ukraińskiego

Ważne miejsce w ofercie naszego biura tłumaczeń zajmują tłumaczenia przysięgłe wykonywane z języka polskiego na język ukraiński oraz z języka ukraińskiego na język polski. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i chętnie wychodzimy im naprzeciw. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Nasze tłumaczenia przysięgłe wyróżniają się doskonałą jakością pod kątem językowym, stylistycznym oraz merytorycznym.

 

Dużym atutem, jednocześnie największą siłą naszego biura tłumaczeń jest tłumacz przysięgły języka ukraińskiego. Współpracujący z nami tłumacz to osoba godna zaufania – posiadająca bogate doświadczenie, wiedzę oraz wysokie kompetencje i prawa do wykonywania zawodu nadane przez Ministerstwo Sprawiedliwości RP. Jesteśmy w stanie przetłumaczyć dla Państwa każdy dokument: akty notarialne, akty stanu cywilnego, dyplomy, świadectwa pracy, papiery prawne, dokumenty poświadczone przez notariusza oraz świadectwa ukończenia szkół. Współpracujący z nami tłumacz języka ukraińskiego może wykonać dla Państwa tłumaczenie poświadczone, a także może poświadczyć tłumaczenie wykonane przez inną osobę.

 

Tłumaczenia pisemne języka ukraińskiego

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że tłumaczenia z języka ukraińskiego na język polski i z języka polskiego na ukraiński cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zadbaliśmy więc o to, aby nie zabrakło ich w ofercie naszego biura. W zależności od Państwa potrzeb, oferujemy tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia ustne. Dbamy o najwyższą jakość naszych tłumaczeń. Dokładamy wszelkich starań, aby każde tłumaczenie odznaczało się doskonałą jakością pod względem merytorycznym, stylistycznym i językowym.

 

Dbając o zadowolenie Klienta, każde tłumaczenie poddajemy dodatkowej weryfikacji, której celem jest sprawdzenie poprawności przekładu, kompletności tekstu, zachowania spójności, stylistyki i jednolitej terminologii dla konkretnego Klienta lub określonej branży. Każde wykonane przez nas tłumaczenie wnikliwie analizujemy i kierujemy do tłumacza będącego specjalistą w danej branży. Jesteśmy w stanie przetłumaczyć dla Państwa treści z różnych dziedzin i branż. Tłumaczymy teksty prawne, medyczne i marketingowe. Dokonujemy przekładów z zakresu bankowości i finansów. Dużą wagę przywiązujemy także do tłumaczeń ustnych. Chętnie uczestniczymy w kongresach i konferencjach międzynarodowych. Tłumaczenia ustne wykonujemy przy udziale wykwalifikowanych tłumaczy – specjalistów z danej branży.